Kovovýroba

Výroba nádrží, vzdušníků, chladičů, výměníků pro chemickou výrobu, sil, kontejnerů dle přání zákazníka (pracovníci se státními zkouškami). V této oblasti nabízíme navíc činnost našeho konstruktéra pro projekční činnost, pro zakázky vyžadující pevnostní výpočty činnost výpočtáře s vysokoškolským vzděláním.

Naši specialitou je mimo jiné výroba průmyslových vysavačů pro mobilní nasazení - tedy všude tam, kde není v dosahu přívod elektrické energie; například rozsáhlé haly, venkovní plochy a podobně.

Zahradní sprcha

zahradní sprcha

Celonerezová zahradní sprcha, pro zvýšení účinku solárního ohřevu opatřena černou povrchovou úpravou. Sprchu je ve spodní části opatřena rychlospojkou pro připojení zahradní hadice. Válec zahradní sprchy je dále opatřen „mixážní“ sprchovou baterií k regulování optimální teploty vody při sprchování.

Podrobný popis naleznete v našem eshopu.

Mobilní průmyslový vysavač

Mobilní průmyslový vysavač

Pojízdný průmyslový vysavač - najde uplatnění všude tam, kde není v dosahu zdroj elektrické energine, nezbytbý pro použití běžných průmyslových vysavyčů.

Plošina pro automobily odtahové služby

zahradní sprcha

Plošina pro automobil odtahové služby – výroba i montáž na míru, dle požadavků zákazníka.

 

Garáž

Garáž

Garáž z ocelovou konstrukcí, zastřešená a oplášťovaná trapézovými plechy, s ocelovými uzamykatelnými dveřmi.

Přístřešek pro LPG čerpací stanici

Přístřešek pro LPG čerpací stanici

Přístřešek pro LPG čerpací stanici - Benzínová pumpa Horní Bečva. Pozinkovaná konstrukce, výplň pozinkovaný plech, skleněné bezpečnostní sklo v horní části a střecha z trapézového plechů.Kotveno zemními vruty.