Zahrada > zahradní sprcha

Zahradní sprcha

Zahradní sprcha

Celonerezová zahradní sprcha.

Naše společnost vyrábí a dodává celonerezovou zahradní sprchu, opatřenou ke zvýšení solárního účinku černým nátěrem. Sprchu je nutno umístit na pevný podklad (dlaždice) a ukotvit v rozích základové desky čtyřmi kotvícími hřeby (součást dodávky). Ve spodní části je opatřena rychlospojkou pro připojení zahradní hadice. Vstup není osazen úmyslně žádným uzávěrem proto, že se předpokládá propojení zahradní hadicí a ta bude v provozu sloužit jako přetlakový ventil při nárustu teploty a tím i tlaku vody. Válec zahradní sprchy je dále opatřen „mixážní“ sprchovou baterií k regulování optimální teploty vody při sprchování.

Příprava na zimu:

buď vodu vypustit a zdemontovat a uložit celou sprchu, neboodstavit tlakovou vodu, odpojit přívod – zahradní hadici a zdemontovat mixážní baterii (mrazem by se zničila) včetně sprchovací růžice. Vodu nechat vytéct.

Pro zimní ochranu nabízíme dodání textilního plachtového návleku zelené barvy k ochránění laku, který se zajistí tkalouny nebo suchými zipy. Návlek se v letních dnech sejme a uloží.

Rozměr: průměr válce 300 mm, výška 2000 mm, základna 500×500×4 mm, váha – 37 kg.

Cena: 16 256,00 Kč (bez DPH)

Množství: ks

 

Zahrada > zahradní sprcha