Zakládací klíny

Zakládací klín s pojezdem

Zakládací klín s pojezdem Ocelové klíny s pojezdovým kolečkem pro zajištění nákladních vozidel .

6 900,00 Kč (bez DPH)

Množství: ks

Zakládací klín Hepos - PRAVÝ

Zakládací klín Hepos - PRAVÝ Zakládací klíny slouží pro zajištění osobních vozidel při převážení na přepravnících (odtahové služby...) Klíny se osazují na děrované pojezdové plechy.Při objednávce zakládacích klínů je důležité uvést do poznámky vnější rozteč děr v pojezdovém plechu. Zakládací klíny je vždy nutno objednat v párech, a to pro levou a pravou stranu přepravníku.

2 200,00 Kč (bez DPH)

Množství: ks

Zakládací klín Hepos - LEVÝ

Zakládací klín Hepos - LEVÝ Zakládací klíny slouží pro zajištění osobních vozidel při převážení na přepravnících (odtahové služby...) Klíny se osazují na děrované pojezdové plechy.Při objednávce zakládacích klínů je důležité uvést do poznámky vnější rozteč děr v pojezdovém plechu. Zakládací klíny je vždy nutno objednat v párech, a to pro levou a pravou stranu přepravníku.

2 200,00 Kč (bez DPH)

Množství: ks

Sklopný zakládací klín pro nákladní automobily

Sklopný zakládací klín pro nákladní automobily Zakládací klíny slouží pro zajištění nákladních vozidel (24t) při převážení na přepravnících. Klíny se osazují na děrované pojezdové plechy.Při objednávce zakládacích klínů je důležité uvést do poznámky vnější rozteč děr v pojezdovém plechu. Zakládací klíny je vždy nutno objednat v párech, a to pro levou a pravou stranu přepravníku.

4 700,00 Kč (bez DPH)

Množství: ks

Ocelový klín pro zajištění vozidla v podélném směru

Ocelový klín pro zajištění vozidla v podélném směru Ocelové klíny — speciální klíny pro zajištění kolových a pásových vozidel na železničních vozech vyrobené dle mezinárodních železničních nakládacích předpisů

1 932,00 Kč (bez DPH)

Množství: ks

Ocelový klín pro zajištění vozidla v příčném směru

Ocelový klín pro zajištění vozidla v příčném směru Ocelové klíny — speciální klíny pro zajištění kolových a pásových vozidel na železničních vozech vyrobené dle mezinárodních železničních nakládacích předpisů

2 100,00 Kč (bez DPH)

Množství: ks

 

Zakládací klíny